Spielplan

Spielplan 2019

2. Runde Samstag, 04.05.2019
13:40 6 Nimm di zämä 4 : 1 FC Beggäried
14:30 7 Dallenwiler-Häxä 2 : 1 FC Ennetbürgen
15:20 8 Ajax Wälläbärg 4 : 0 Anno 1834
16:10 9 Lokomotive Bürgenstock 2 : 1 Scharriboys
17:00 10 Crazy Boys 1 : 1 Wort zum Sonntag
3. Runde Sonntag, 26.05.2019
13:40 11 Wort zum Sonntag 0 : 2 FC Ennetbürgen
14:30 12 Anno 1834 3 : 1 Lokomotive Bürgenstock
15:20 13 Scharriboys 1 : 4 FC Beggäried
16:10 14 Ajax Wälläbärg 3 : 0 Crazy Boys
17:00 15 Nimm di zämä 1 : 0 Dallenwiler-Häxä
4. Runde

 

Samstag,11.05.2019

(Nagelmeisterschaft)

13:40 16 Lokomotive Bürgenstock 3 : 4 FC Beggäried
14:30 17 FC Ennetbürgen 6 : 2 Ajax Wälläbärg
15:20 18 Nimm di zämä 4 : 3 Crazy Boys
16:10 19 Scharriboys 6 : 5 Wort zum Sonntag
17:00 20 Anno 1834 3 : 4 Dallenwiler-Häxä
5. Runde Samstag, 18.05.2019
13:40 21 Nimm di zämä 1 : 0 Scharriboys
14:30 22 Ajax Wälläbärg 2 : 0 Dallenwiler-Häxä
15:20 23 FC Ennetbürgen 6 : 1 Anno 1834
16:10 24 Crazy Boys 2 : 3 Lokomotive Bürgenstock
17:00 25 FC Beggäried 2 : 2 Wort zum Sonntag
6. Runde Sonntag, 19.05.2019
13:40 26 FC Beggäried 1 : 1 Ajax Wälläbärg
14:30 27 Scharriboys 0 : 3 Crazy Boys
15:20 28 Anno 1834 3 : 1 Wort zum Sonntag
16:10 29 Dallenwiler-Häxä 1 : 1 Lokomotive Bürgenstock
17:00 30 Nimm di zämä 2 : 2 FC Ennetbürgen
1 & 7. Runde

 

Samstag, 25.05.2019

(Torwandschiessen)

11:10 2 FC Ennetbürgen 1 : 0 Crazy Boys
12:00 4 FC Beggäried 3 : 0 Anno 1834
12:50 3 Dallenwiler-Häxä 2 : 1 Scharriboys
13:40 1 Wort zum Sonntag 1 : 5 Nimm di zämä
14:30 5 Ajax Wälläbärg 3 : 0 Lokomotive Bürgenstock
15:20 31 Crazy Boys 1 : 3 Anno 1834
16:10 33 Scharriboys 1 : 3 FC Ennetbürgen
17:00 32 FC Beggäried 0 : 1 Dallenwiler-Häxä
17:50 34 Nimm di zämä 0 : 3 Ajax Wälläbärg
18:40 35 Wort zum Sonntag 1 : 2 Lokomotive Bürgenstock
8. Runde

 

Donnerstag, 30.05.2019

(Auffahrt)

13:40 36 Lokomotive Bürgenstock 3 : 6 Nimm di zämä
14:30 37 Crazy Boys 1 : 7 Dallenwiler-Häxä
15:20 38 Ajax Wälläbärg 3 : 0 Wort zum Sonntag
16:10 39 Scharriboys 0 : 3 Anno 1834
17:00 40 FC Ennetbürgen 1 : 1 FC Beggäried
9. Runde Samstag 01.06.2019
13:40 41 Crazy Boys 0 : 3 FC Beggäried
14:30 42 Anno 1834 1 : 1 Nimm di zämä
15:20 43 Dallenwiler-Häxä 0 : 1 Wort zum Sonntag
16:10 44 Scharriboys 1 : 1 Ajax Wälläbärg
17:00 45 Lokomotive Bürgenstock 0 : 3 FC Ennetbürgen
Nachtragspieldaten
Freitag 07.06.2019
Halbfinal Sonntag, 02.06.2019
16:00 46 FC Ennetbürgen 1 : 2 Dallenwiler Häxä
16:50 47 Ajax Wälläbärg 1 : 3 Nimm di zämmä
Finalspiel

 

Samstag, 08.06.2019

(Pfingsten)

13:40 48 Scharriboys 0 : 7 Crazy Boys
14:30 49 Lokomotive Bürgenstock 0 : 2 Wort zum Sonntag
15:20 50 Anno 1834 0 : 5 FC Beggäried
16:10 51 FC Ennetbürgen 3 : 6 Ajax Wälläbärg
17:00 52 Dallenwiler-Häxä 3 : 5 Nimm di zämä

 

Download Spielplan